Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vítáme Vás na stránkách

dostihové stáje CK Martin Tour

...
Naše stáj se nalézá na závodišti v Praze ve Velké Chuchli. Koně má v přípravě trenér Michal Lisek a jeho tým. Tento tým tvoří jezdkyně a ošetřovatelka Klára Hanáčková a žokej Jiří Chaloupka, který naše koně jezdí pravidelně v práci a stal se naší stájovou jedničkou pro starty v dostizích. Pro tento rok jsme také získali nejnadanějšího žáka druhého ročníku Střední školy a dostihového sportu Honzu Vernera, který u nás vykonává praxi. Tři koně má v přípravě také náš přední trenér Josef Váňa působící na Bohuslavi a jednoho Ivan Kub v Mladém Smolivci. Kolekci našich koní doplňuje navíc jedna chovná klisna s hříbětem.

Novinky a aktualizace:
24.7. Maribor dnes ve Vichy skončil šestý z deseti startujících 4 délky za hřebcem Simplice (Canyon Creek). Foto zde
...
23.7.
Dnes ráno dorazil Michal Lisek se svými dvěma svěřenci Lordem Silvanem a Mariborem na francouzské závodiště Vichy. Maribor s 10-ti soupeři se postaví zítra na start Prix de Combronde na 2000m o 17.000
€. O den později se představí Lord Silvano v Prix Yves Parenti na 1600m o 20.000€ v poli 12-ti koní. Oba naše zástupce pojede žokej Radek Koplík.
...
20.7.
O víkendu jsme získali 2 čtvrtá místa zásluhou My Dragon (foto) v překážkách v Benešově a Zirhana (foto a video) v dostihu dvouletých koní v Karlových Varech.

...
11.7. Druhé a třetí místo pro naší stáj v dnešním mosteckém dostihovém klání zajistili klisna Mojito ve trojkové ceně na 2218m 5 délek za pětiletým Nakuru a valach Swakopmund v Ceně JCČR za Teassiem a Tullamorem. Maribor sedmým místem opět nepotěšil. (videa v dostihovém biografu a fotky v jejich fotoalbech) 
...

Kvalitní krmení a doplňky výživy - důležitý faktor úspěchu

Produkty firmy PAVO jsou vyrobeny z vybraných surovin a tím se staly perfektním krmivem pro naše koně.
 Obrazek