Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na této stránce si můžete prohlédnout videozáznamy dostihů a videosekvence nejen našich koní:

...
 

2012

Lord Silvano 10.6. (Velká Chuchle, II.kat.1400m) - 1.místo 

2011

Echo Rules 2.10. (Velká Chuchle, III.kat.1200m) - 1.místo 

Aquilis 1.10. (Lysá nad Labem, IV.kat.2400m) - 1.místo 

Timber a God Bless You 25.9. (Velká Chuchle, II.kat.2400m) - 1. a 9.místo (zranění)

Aquilis 17.9. (Lysá nad Labem, IV.kat.2200m) - 1.místo

God Bless You 4.9. (Velká Chuchle, III.kat.2210m) - 1.místo

Timber 28.8. (Velká Chuchle, II.kat.2400m) - 2.místo

Swakopmund 23.7. (Most, III.kat.2000m) - 1.místo

Lord Silvano 16.7. (Karlovy Vary, III.kat.1600m) - 1.místo

God Bless You 9.7. (Most, III.kat.2218m) - 1.místo

Timber 15.5. (Velká Chuchle, II.kat.2400m) - 2.místo

Timber 30.4. (Karlovy Vary, III.kat.2400m) - 1.místo

2010

Demon King 31.10. (Cena běloušů, II.kat.1600m) - 4.místo 
Timber a Swakopmund 17.10. (Velká Chuchle, III.kat.2235m) - 2.a 4.místo
God Bless You 16.10. (Most, II.kat.2000m) horší kvalita - 2.místo

Demon King 16.10. (Most, III.kat.1400m) horší kvalita - 3.místo
God Bless You 26.9. (Velká Chuchle, II.kat.2400m) - 2.místo 
Aquilis 12.9. (Velká cena BBAG Baden-Baden) - 2.místo
Lord Silvano 21.8. (Most, Velká letní cena) - horší kvalita - 2.místo
God Bless You 15.8. (Karlovy Vary, II.kat.2000m) - 2.místo
Timber 15.8. (Karlovy Vary, III.kat.2400m) - 4.místo
Timber 18.7. (Karlovy Vary, IV.kat.2400m) - 1.místo
Demon King 10.7. (Most, III.kat.1616m) - horší kvalita - 2.místo
Mojito 4.7. (Karlovy Vary, Stch.IV.kat.3200m) - 4.místo
Timber 4.7. (Karlovy Vary, IV.kat.2400m) - 2.místo
Lord Silvano a Open Tour 27.6. (Velká Chuchle, I.kat.1600m) - 4.a 7.místo
Aquilis 27.6. (Simsonova cena, II.kat.1200m) - 1.místo
Demon King 13.6. (Velká Chuchle, III.kat.1600m) - 3.místo
Timber 6.6. (Velká Chuchle, IV.kat.2240m) - 4.místo
God Bless You 30.5. (Jarní handicap) - 4.místo 
Aquilis 30.5. (Velká Chuchle, III.kat.1200m) debut - 4.místo
Zirhan 30.5. (Velká Chuchle, III.kat.1000m) - 4.místo
Lord Silvano 23.5. (Velká květnová cena) - 3.místo  
Demon King 15.5. (Most, R-III.kat.1818m) - 3.místo
God Bless You 2.5. (Květnový handicap) - 4.místo
Zirhan 2.5. (Velká Chuchle, R-IV.kat.1200m) - 3.místo
God Bless You 11.4. (Velká dubnová cena) - 4.místo
Open Tour 11.4. (Velká Chuchle, R-IV.kat.2200m) - 1.místo
Zirhan 4.4. (Velká Chuchle, R-IV.kat.1400m) - 3.místo
Timber 4.4. (Velká Chuchle, R-IV.kat.1800m) - 5.místo

2009

Maribor 1.11. (Cena běloušů CK Martin Tour) - 1.místo
Demon King 18.10. (Velká Chuchle, R-III.kat.1400m)
Maribor 4.10. (Velká Chuchle, R-II.kat.1600m)*
Lord Silvano a Swakopmund 9.9. (Nancy, R-Prix de Rep. Lorrain 1950m) - 5.a 6.místo
Zirhan 6.9. (Velká Chuchle, R-III.kat.1400m)
God Bless You 6.9. (Velká Chuchle, R-II.kat.2400m) - 1.místo
Mojito 5.9. (Most, R-IV.kat.1800m) - 1.místo
My Dragon 5.9. (Most, Stch-IV.kat.3300m) - 2.místo
Timber 30.8. (Velká Chuchle, R-III.kat.1400m) - 3.místo 
Goldrun 30.8. (Merano, PP-Premio Dolomiten 3000m)
My Dragon 23.8. (Most, Stch - IV.kat.3600) - 2.místo 
Goldrun 16.8. (Merano, PP-Premio Sluderno 3000m)
Open Tour 16.8. (Karlovy Vary, R-III.kat.1600m)*
Maribor 11.8. (Vichy, R-Prix Pavino 1800m)
Lord Silvano 11.8. (Vichy, R- Prix Jurietti 1800m) - 2.místo 
Traffic Tour 2.8. (Karlovy Vary, R-III.kat.1400m)
God Bless You 25.7. (Most, R-II.kat.1600m) - 5.místo 
Zirhan 19.07. (Karlovy Vary, R-III.kat.1200m)
Mojito 11.07. (Most, R-III.kat.2218m) - 2.místo 
Maribor a Swakopmund 11.07. (Cena JCČR)*
Maribor 31.05. (Velká červnová cena)*
God Bless You a Maribor 17.05. (Velká jarní cena) - 5. a 10.místo 
Zirhan 17.05. (Velká Chuchle, R-III.kat.1000m)*
Maribor 26.04. (Cena trojročných žrebcov)
God Bless You 26.04. (Memoriál prof.Václava Michala) - 2.místo
Mojito 19.04. (Velká Chuchle, R-IV.kat.2430m) - 3.místo
Lord Silvano 12.04. (Velká dubnová cena) - 2.místo
 

2008
 

Cena prezidenta republiky CK Martin Tour 2.11.
God Bless You a Maribor 5.10. (Cena Zimního Favorita) - 5. a 1.místo
Return To Luck (GER) 28.09. (Velká Chuchle - debut)
Swakopmund (GER) 27.09. (Podzimní cena) - 1.místo
Lord Silvano (GER) 21.09. (Velká cena českého turfu) - 4.místo
Maribor (GER) 14.09. (Velká cena BBAG Baden-Baden) - 1.místo
God Bless You 07.09. (Gerschův memoriál) - 3.místo
Ediggio 31.08. (Velká Chuchle, R-II.kat.1200m) **
Mojito 26.07. (Most, R-III.kat.1400m) - 3.místo  
Maribor (GER) 13.07. (Cena Muscatita) 
Swakopmund (GER) 13.07. (Slovenské Derby)
Lord Silvano (GER) 12.07. (Cena JCČR - Zlatý pohár) - 4.místo 
Swakopmund (GER) a Ave Ransom (GB) 22.06. (České Derby)
My Dragon (GER) 22.06. (Velká Chuchle, R-II.kat.1200m) - 1.místo 
My Dragon (GER) 01.06. (Velká Chuchle, R-II.kat.1625m) - 5.místo
Ave Ransom (GB) a Swakopmund (GER) 01.06. (Velká červnová cena)
Lord Silvano (GER) 25.05. (Velká květnová cena) - 5.místo
Swakopmund (GER) 18.05. (Velká jarní cena)
Swakopmund (GER) 27.04. (Cena trojročných žrebcov) *
My Dragon (GER) 20.04. (Memoriál Rudolfa Deyla) - 2.místo
Ave Ransom (GB) 20.04. (Velká Chuchle, R-II.kat.1812m) **
Lord Silvano (GER) 13.04. (Velká dubnová cena) - 5.místo
Sir Alzao (IRE) 06.04. (Velká Chuchle, R-II.kat.1300m)

2007
 

Goldrun 21.10. (Velká Chuchle, R-II.kat.1800m)
Ediggio 30.09. (Velká Chuchle, R-III.kat.1200m)
Ave Ransom (GB) 23.09. (Cena Zimního Favorita)
Ediggio a Goldrun 16.09. (Velká Chuchle, R-II.kat.1200m)
Lord Silvano (GER) 16.09. (Velká Cena Prahy CK Martin Tour) - 3.místo
Swakopmund (GER) 09.09. (Velká Cena BBAG Baden-Baden) - 1.místo
My Dragon (GER) 19.08. (Most, R-II.kat.1400m, 2-leté klisny) - 1.místo
My Dragon (GER) - videosekvence
Lord Silvano (GER) - videosekvence
Goldrun 26.08. (Velká Chuchle, R-II.kat.1200m)
Lord Silvano (GER) 15.07. (Karlovy Vary, Lázeňská míle) - 5.místo
Ediggio 05.07. (Karlovy Vary, R-I.kat.1200m)
Swakopmund 24.06. (Simsonova Cena)
Goldrun 27.05. (Velká Chuchle, R-II.kat.1600m)
Lord Silvano (GER) 20.05. (Velká Jarní Cena) - 1.místo !
Goldrun 13.05. (Velká Chuchle, R-II.kat.1200m)
Lord Silvano (GER) 22.04. (Velká Chuchle, R-II.kat.1800m) - 1.místo

Ave Ransom (GB) 21.04. (breeze-up dražba)